Rady a inšpirácie

Majte svoje kľúče pod kontrolou s kľúčovým kabinetom Traka 21

Stalo sa vám niekedy, že zamestnanec odrel či ľahko nabúral firemné auto, vrátil kľúče a nehodu nenahlásil? Ako teraz zistiť, kto mal kľúče ako posledný a kto je za nehodu zodpovedný? Alebo máte schôdzku s klientom a nutne potrebujete do zasadacej miestnosti, lenže kľúče nie sú k nájdeniu a posledný, na čo teraz máte čas, je pátrať, kto je nevrátil. Nepríjemné je tiež zistiť, že neoprávnená osoba disponuje kľúčmi od laboratórií či strážených skladov.

Ak je vám nejaká z nasledujúcich situácií povedomá a problémy so správou kľúčov sú u vás vo firme na dennom poriadku, prinášame vám jednoduché riešenie. Tým je kľúčový kabinet Traka 21, ktorý pomáha efektívne riadiť kľúčový manažment malých a stredných podnikov. Kľúčový kabinet Traka 21 totiž zaznamená, kto si vzal kľúče ako posledný, kedy si ich vyzdvihol a kedy ich vrátil. Určenie vinníka, ktorý odrel auto a nehodu nenahlásil, je tak už len otázkou niekoľkých minút. Na displeji kľúčového kabinetu Traka 21 sa vám zobrazí nielen jeho meno, ale aj kontakt na neho. Takže ak treba nemôžete nájsť kľúče od zasadacej miestnosti, možno posledného používateľa, ktorý ich mal v ruke, rýchlo kontaktovať a kľúče dohľadať. A hlavne vďaka kľúčovému kabinetu Traka 21 máte istotu, že sa ku kľúčom nedostane nikto nežiaduce, pretože kabinet je vydá iba oprávneným osobám, ktoré sú za ne zodpovedné. Žiadny zo zamestnancov tak nemôže získať prístup do priestorov, kde nemá čo robiť.


Čo Traka 21 je?

Kľúčový kabinet Traka 21 je jednoduchý, výkonný a ľahko inštalovateľný systém, ktorý pomáha sledovať pohyb každého kľúča či kľúčového zväzku a účinne tak zabraňuje ich zneužitiu a ohrozenia prevádzky podniku. Systém zaisťuje, že oprávnení užívatelia majú prístup len k individuálnym kľúčom, a to vždy vo vopred stanovenom čase. Kľúčový kabinet nie je nutné pripájať k sieti, môžete ho naprogramovať priamo na displeji. Ak si predsa len prajete ovládanie cez počítač, stačí si všetky dáta nahrať na USB, v počítači potom spravovať jednotlivé prístupové práva a potom exportovať späť do kabinetu.

Ako systém funguje?

Kľúč či kľúčový zväzok je pripevnený pomocou bezpečnostnej plomby k iFobu, ktorý kontroluje prístup a zároveň zaznamenáva použitia kľúčov. IFob je pevne uzamknutý v kľúčovom kabinete až do okamihu, keď ho potrebuje oprávnený používateľ. Ten sa k nemu dostane po zadaní príslušného PIN kódu. Pre lepšiu orientáciu sú všetky kľúčové pozície podsvietené LED diódou. Zelene svieti tie, ktorých kľúče má užívateľ oprávnenie z kabinetu vyňať, červeno tie, u ktorých oprávnenie nemá, a oranžová farba indikuje pozíciu, na ktorú treba kľúč vrátiť. Prístup ku kabinetu môže mať až 1000 užívateľov, ich prístupové práva nastavuje jeden administrátor.

Kam všade sa systém Traka 21 hodí?

Traka 21 je vhodná pre všetky firmy a organizácie, ktoré chcú mať svoje kľúče pod kontrolou! Kliknite na odkazy nižšie a dozviete sa, ako Traka 21 môže pomôcť v daných odboroch.

Zdravotnictvo

Realitné kancelárie

Školstvo

Výrobné závody

Autodoprava, špedičné spoločnosti

 


Presvedčila vás Traka 21? Neváhajte teda prejsť do nášho e-shopu.