Rady a inšpirácie

FAB +CLIQ – flexibilný uzamykací systém

fab-cliq2Tú filmovú scénu poznáte všetci. Stačí len okamih, profil kľúča sa otlačí do vosku a na obzore je nezákonné vniknutie do objektu. Väčšinou však majú príbehy s rovnakým koncom priebeh, ktorý špionážny thriller nepripomína. Do firiem a svojich obydlí dávame sem-tam kľúče ľuďom, pri ktorých by sme si to neskôr rozmysleli. Môžu medzi nimi byť zamestnanci, upratovačky, remeselníci, pani na stráženie detí i ľudia, ktorým ste vašu nehnuteľnosť krátkodobo prenajali. V prípade vzájomnej nezhody i bez nej majú spravidla dosť času, aby si obstarali kópiu kľúča a uškodili hoci aj po dlhšom čase, keď už nemôžu tak ľahko vzbudiť podozrenie. A niekedy jednoducho len chceme regulovať vstup do jednotlivých miestností v rámci budovy.

Pre tieto situácie existuje riešenie – FAB +CLIQ. Je to nová technológia, ktorá robí profil kľúča nepodstatný. To, či držiteľ konkrétneho kľúča odomkne zámku, určujete s pomocou elektronického softvéru. Práva môžete nastavovať podľa vášho uváženia, napríklad len na každý štvrtok od 18. do 21. hodiny, kedy k vám chodí upratovačka.  V prípade osadenia viacerých zámok FAB +CLIQ môžete samozrejme spravovať prístupy do jednotlivých miestností. Navyše máte prehľad o tom, kedy konkrétny kľúč dvere otvoril.

Systém FAB +CLIQ ponúka pohodlnosť a variabilitu kartových systémov známych zo sídiel veľkých spoločností za zlomok ceny, ktorá umožňuje použitie v menších firmách i domácnostiach.  

Výhody FAB +CLIQ ocenia najmä:

Firmy

Domácnosti

Krátkodobí prenajímatelia nehnuteľností

Pozrite si technické detaily

Pre výber vhodného uzamykacieho systému, cenovú ponuku a inštaláciu kontaktujte partnerov FAB + CLIQ.