O ENTRI

ENTR - KEY FREE, BE FREE

Strácate Vy alebo Vaše deti kľúče? Zabúdate pri odchode z domu zamykať? Chcete umožniť prístup do Vášho domu Vašim známym počas dovolenky, ale neriskovať pritom stratu kľúčov?

Všetky tieto požiadavky rieši inteligentný motorický zámok FAB ENTR®, ktorý Vám umožní ovládať dvere priamo z Vášho Smartphonu alebo tabletu pomocou PIN klávesnice, odtlačkom prstu alebo diaľkovým ovládaním.

Zámok FAB ENTR® bol vyvinutý podľa najvyšších bezpečnostných štandardov a s využitím najnovších technológií. Poskytne Vám zabezpečenie a praktickú bezkontaktnú kontrolu prístupu do Vášho domova.

Vhodný pre väčšinu typov a veľkosti dverí

Vhodný pre väčšinu typov a veľkosti dverí

  • Jednoduchá inštalácia do existujúcich dverí – nie je potrebné žiadne vŕtanie alebo kabeláž
  • Napájaný z batérie – nezávislý na elektrickej sieti
  • Bezpečná a šifrovaná bezdrôtová komunikácia medzi jednotlivými prvkami systému
  • Automatické zamykanie – stačí zatvoriť dvere a zámok sa automaticky zamkne

Praktické ovládanie

Nemusíte si robiť starosti, keď deti prídu skôr zo školy, alebo keď sa zdržíte v práci a ohlásená návšteva už medzitým zvoní pri Vašich dverách. S chytrým ENTR príslušenstvom môžete ovládať, kto a kedy vstúpi do vášho domu či bytu. Môžete nastaviť až 20 rôznych kódov.

Jednoduché použitie

Môžete si vybrať, ako budete dvere odomykať. Môžete používať PIN kód, diaľkové ovládanie, odtlačok prstu alebo Váš chytrý telefón.

Zabezpečenie ako štandard

Každý majiteľ domu či bytu chce mať pocit bezpečia. Bezpečná bezdrôtová komunikácia medzi jednotlivými prvkami systému je založená na šifrovacom štandarde AES128.

Vždy
zapnuté

Nemusíte sa báť, že výpadok prúdu vyradí systém z činnosti. FAB ENTR® je napájaný z akumulátoru. Nepotrebujete žiadne káble ani dodávku prúdu z elektrickej siete. Na slabnúci akumulátor budete včas upozornení.

Možnosti vysokého zabezpečenia prístupu

So zámkom ENTR® môžete používať rôzne zariadenia na kontrolu prístupu.
Vyberte si také, ktoré bude najlepšie vyhovovať Vašim potrebám.

Nástenná klávesnica
Nástenná klávesnica ENTR® Touchpad Wall Reader

Môžete prednastaviť až 20 rôznych kódov. Ihneď ako  je v klávesnici uložený kód, môžete ho použiť k bezpečnému odomknutiu zámku. Jednoducho sa inštaluje a programuje.

Nástenná klávesnica so snímačom prstu
Nástenná klávesnica so snímačom prstu ENTR® Fingerprint Wall Reader

Umožňuje registráciu až 20 užívateľov. Môžete používať ako odtlačky prstov, tak kódy PIN. Jednotlivým užívateľom môžete individuálne nastaviť rôzne časy prístupov.

Diaľkové ovládanie
Diaľkové ovládanie ENTR®

Po spárovaní diaľkového ovládania so zámkom môžete dvere zamykať i odomykať na diaľku z interiéru i z exteriéru domu. So zámkom môžete spárovať až 20 diaľkových ovládačov, ktoré môžete jednoducho podľa potreby pridávať alebo odoberať.

Napájací zdroj
Napájací zdroj ENTR®

Zámok FAB ENTR® je nabíjaný výkonným a ekologicky šetrným akumulátorom. K zabezpečeniu úplnej funkčnosti môžete zámok FAB ENTR® nabíjať dvoma spôsobmi: káblovou a bezdrôtovou nabíjačkou.